Yaşlı Bakıcısı

Hizmetler

Şehirler

İlçeler

Uyruk

Çalışma Şekli

Eğitim Durumu

Deneyim

Medeni Durum

Çocuk Durumu

Sigara Durumu

Kamera Durumu

Ücret

Yabancı Dil

Özellikler

MELİKE M.

MELİKE M.

Ümrani̇ye, İstanbul

Deneyim: 1 Yıl

İş Tanımı: Yaşlı Bakımı ve öz bakımları, İlaç takibi, Yemek, Ev düzeni günlük temizliği, Yıl

Ücret: 6000.00 / Aylık

Tuğba u.

Tuğba u.

Si̇ncan, Ankara

Deneyim: 5 Yıl

İş Tanımı: Yaşlıyada bakarım (Ev temizliği dılında) evimde çocuğunuzada bakabilirim benimde 3 yasında oğlum var geleceğim yere onuda getirmek zorundayım Yıl

Ücret: 4250.00 / Aylık

Birsen P.

Birsen P.

Kepez, Antalya

Deneyim: 4 Yıl

İş Tanımı: Yatalak olmayan Hasta bakıcılığı veya yaşlı bakımı Yıl

Ücret: 4500.00 / Aylık

Klara T.

Klara T.

Sapanca, Sakarya

Deneyim: 3 Yıl

İş Tanımı: Yaşlı bakımı günlük rutin ev işleri yemek yapmak hazırlamak vs Yıl

Ücret: 5500.00 / Aylık

İnna T.

İnna T.

Tuzla, İstanbul

Deneyim: 3 Yıl

İş Tanımı: yaşlı bakımı ve ev bakımı Yıl

Ücret: 7000.00 / Aylık

Yaşlı Bakıcısı

Zamanında üzerimizde emeği olan yaşlılarımıza herkes yaşamlarının son denemlerinde en güzel şekilde bakmak ve güvende olduğundan, rahat olduğundan emin olmak ister. Bazen yaşlılarımızın yalnız yaşama, evini terketmeme isteği, bazen evinizin koşulları onları yalnız bırakmaya zorunlu kılar. Bu durumlarda genellikle Yaşlı Bakıcısı tercih edilmektedir. 

Yaşlı bakıcısı tercih eden aileler bu arayışlarını gerçekleştirirken duydukları endişe ve kaygıyı bakıcı adayını deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyarak gidermeye çalışır. Bu yüzden oldukça fazla aday ile görüşme yapıp her birinin farklı özelliklerini görerek kafaları karışabilir. 

Aradığım Bakıcı sayesinde istediğiniz kriterde adayları süzerek kolayca prfillerini inceleme, deneyimlerini görme şansına sahip olursunuz. İlan vererek kolayca birkaç tıkla adaylar bulabilir veya bakıcı profillerini görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede aradığınız bakıcıya kolayca ulaşabilirsiniz. 

Yaşlı Bakıcısı Fiyatları

Gündüzlü yaşlı bakıcısı olarak çalışacak bir personel için ülkemizde asgari ücret (2022 yılı için ) 4253 TL olarak belirlenmiştir.  Yatılı Yaşlı Bakıcısı ise işin durumu, beklentiler, bakıcının eğitim durumu gibi birçok faktörle değişiklik göstermektedir. 

Yaşlı bakıcısı bulmaya başlamadan önce beklentilerinizi ve bütçenize uygun olan bütçeyi net olarak belirlerseniz aday arayışınızı bu doğrultuda yönlendirmek işinizi kolaylaştıracaktır. Aradığım Bakıcı üzerinde kendi kriterlerinizi süzerek baktığınızda sizin şartlarınıza uyacak personneller karşınıza çıkacaktır. 

Yaşlı Bakıcısının Görevleri

  • Bakmakla yükümlü olduğu kişiye sürekli refakat etmek.
  • Yaşlının kişisel bakımlarının yapılmasına destek vermek.
  • Düzenli ilaç,sağlık durumu takibini yapmak.
  • Ev işlerinin yapılması.
  • Beslenmesinin takibi yapılması,yemeklerinin hazırlanması
  • Düzenli sohbet etmek ve yaşlının eğlenmesini sağlamak
  • Bakımla yükümlü olduğu kişinin ailesine düzenli bilgi akışı sağlamak.

Yatılı Yaşlı Bakıcısı

Yatılı olarak çalışan yaşlı bakıcıları genellikle yabancıdır fakat Türkçe bilen, yaşlılarımız ile kolayca anlaşabilecek adaylardır.  Yatılı olarak çalışacak bakıcı adayının da bir birey olduğunu unutmadan ev içerisinde ona da bir yaşam alanı sunulması gerekir. Bakıcıların izin durumları genellikle haftada 1 gün 24 saat şeklinde olmakla birlikte bu durum iki taraf için de görüşme esnasında duruma göre esnetilebilir. 

Yaşlı Bakıcısı İlanları

Yaşlı bakıcısı olarak iş arayanların iş bulmasında en kolay nokta Aradığım Bakıcıdır. Tek baba, Tek anne veya Anene Baba bakımı olarak iş arayan bayanlar platformumuz üzerinde kolayca kayıt olarak iş ilanlarına başvurabilir.  

Yine bakıcı arayan ailelerimiz de Aradığım Bakıcı üzerinden ilan vererek başvuruları inceleyebilir, kendi kriterlerine uygun olan adaylarla  kolaylıkla iletişime geçebilir. 

Yaşlı bakıcısı iş ilanları bölümünde iş arayan bakıcılar ilanları gezinip kendileri için uygun olan işlere kolaylıkla başvurur. 

Sizde Aradığım Bakıcının binlerce kişilik ailesine katılarak bakıcı bulmak veya iş bulmak isterseniz hemen buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

 

Aramıza katılmak ister misin?

Binlerce bakıcı arasıda sana en uygununu bulmak için aramıza katılın.

Şifremi Unuttum Bakıcım.com